top of page
UFUK GÜNEŞ.jpg

UFUK GÜNEŞ

KULÜP BAŞKANI

                 

            Hayatta sağlıktan daha değerli hiç bir şey yoktur. Büyüklerimiz tarafından her zaman söylendiği gibi sağlık her şeyden önce gelir. Bir kişinin sağlığı yerinde olduğunda sonraki kuşakların da sağlıklı olmasına önderlik etmiş olur. 
Sağlığımızı iyi bir şekilde koruyabilmenin yollarından biri de spor yapmaktır. Spor hayatımızın her yerindedir. Yeter ki biz sağlığımıza gereken önemi verelim.

Bu düşüncelerle çıkmış olduğumuz yolda, 2019 yılı itibariyle kuruluşunu gerçekleştirmiş olduğumuz DEMİRORDUSPOR Kulübümüzün amacı; Yetişen yeni nesillerin, var olan spor kültürümüzü geliştirmek ve sürdürmek için gerekli eğitimlerini, alanında bilgili, tecrübeli eğitmenler tarafından verilmesini sağlamaktır. 

Çocuklarımızı yaşadığımız zamana göre değil yaşayacakları zamana göre yetiştirmeyi ve Türk sporuna da önemli bir altyapı hizmeti sağlamayı hedeflemektedir. Çocuklarımızı genç yaşta sporla buluşturup ayrıca farklı branşlarda yetenekli sporcuların keşfedilmesi ve Türk sporuna kazandırılmasını Sağlamak en önemli  hedeflerimiz arasındadır. 

Çocuklarımızın okul saatleri dışında kalan zamanlarını doğru ve verimli geçirmelerini, sağlıklı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla, Avcılar halkımızın kulübü, AVCILAR DEMİRORDUSPOR KULÜBÜMÜZ birçok branşta faaliyetleriyle halkımıza hizmet etmeye gönüllü ve hazırdır.

Selam, sevgi ve saygılarımla...

                                                                                                                                                                                                                                                                  

UFUK GÜNEŞ
KULÜP BAŞKANI

bottom of page